Forum Weselne
wspólne mieszkanie przed ślubem - Wersja do druku

+- Forum Weselne (http://www.kns.info.pl)
+-- Dział: Po ślubie (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Dom i mieszkanie (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: wspólne mieszkanie przed ślubem (/showthread.php?tid=31)

Strony: 1 2

wspólne mieszkanie przed ślubem - Grace - 04-09-2012 07:09 PM

jak podchodzicie do kwestii wspólnego zamieszkania przed ślubem? wiem, że mało kto już w tej chwili przestrzega tego, żeby przed ślubem razem nie mieszkać, ale może i ktoś taki się znajdzie?

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - Kola - 04-09-2012 07:17 PM

Nie wyobrażam sobie poślubić kogoś, kogo nie znam w codziennym obejściu. Trzeba razem pomieszkać i trochę się dotrzeć przed tak ważną decyzją. Zamieszkałam z Moim pół roku przed zaręczynami i absolutnie nie żałuję tej decyzji Uśmiech

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - Oksa - 04-10-2012 07:09 PM

A my właśnie czekamy do ślubu! Nie ze względu na przekonania religijne, ale dlatego, że chcemy smakować tę przyjemność stopniowo i po kolei Uśmiech Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu, spędzamy noce razem niejednokrotnie, ale nie mieszkamy jeszcze razem i nie chcemy - oboje! Uśmiech

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - Katatonia - 04-14-2012 12:45 PM

Mieszkamy razem już od jakiegoś czasu, ślub to tylko formalność, już dawno jesteśmy ze sobą tak blisko, że bardziej się nie da Uśmiech

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - Bay - 04-20-2012 08:41 AM

Moim zdaniem żeby się z kimś ożenić trzeba z tym kimś pomieszkać, bo potem się okazuje, że coś jest nie tak, na codzień ukochany przeszkadza nam zostawianiem ciuchów na podłodze itp. ja mieszkam ze swoim chłopakiem już półtora roku i wiem na co się pisze Oczko

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - PannaNieMloda - 04-25-2012 06:07 PM

Ja zaczęłam w sumie ze swoim Towarzyszem od wspólnego mieszkania, bo poznałam go jako mojego współlokatora pod koniec studiów. Przez to, że mieszkaliśmy razem nie jako para, naprawdę dobrze go poznałam.

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - Katatonia - 04-26-2012 06:16 AM

Możnaby rzec że aż za dobrze poznałaś swojego współlokatora Duży uśmiech Ale fajnie, pozytywnie bardzo poznać się zamieszkując razem!

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - PannaNieMloda - 04-26-2012 11:17 PM

Na szczęście czasem dalej mnie zaskakuje, ale raczej już tylko z dobrych stron, bo wady znam wszystkie już chybaJęzyk

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - Grace - 04-28-2012 10:40 AM

(04-10-2012 07:09 PM)Oksa napisał(a):  A my właśnie czekamy do ślubu! Nie ze względu na przekonania religijne, ale dlatego, że chcemy smakować tę przyjemność stopniowo i po kolei Uśmiech Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu, spędzamy noce razem niejednokrotnie, ale nie mieszkamy jeszcze razem i nie chcemy - oboje! Uśmiech

I nie boisz się, że okaże się nagle, że twój luby ma jakieś koszmarne przyzwyczajenia i zachowania w domu? :>

RE: wspólne mieszkanie przed ślubem - Mia - 04-30-2012 08:22 AM

Ja mieszkam ze swoim przyszłym mężem już 4 lata i jest wspaniale, liczę na to, że po ślubie będzie tylko lepiej Szczęśliwy