Forum Weselne

Pełna wersja: Wymarzone miejsce na podróż poślubną...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
...Takie niekoniecznie możliwe do zrealizowania, ale gdyby się dało wybrać absolutnie wszędzie, to gdzie byście chciały? Uśmiech
Wiadomo - jakieś bardzo ciepłe kraje Duży uśmiech drinki z palemką nad basenem i takie tam Oczko
Ja się cieszę z Mauritiusa który jest całkiem realny, ale gdyby było mnie stać, to chciałabym do Brazylii Oczko
Mi się marzy Tajlandia, ale na to nie możemy sobie pozwolić, może kiedyś, na powtórkę miesiąca miodowego, po 5 latach na przykład.. Oczko
Wymarzone to Japonia, z chęcią odwiedziłabym to państwo Szczęśliwy
Wymarzone to jakieś safari w afrykańskiej dżungli Uśmiech Kenia czy coś takiego.
Islandia! Nietypowo dość ale wolałabym pozwiedzać, zobaczyć coś ciekawego niż dwa tygodnie smażyć się na plaży Język
mi się marzy Japonia, ale niestety nie da rady Uśmiech
mnie absolutnie zadowala skandynawia - fakt, że wolałabym Islandię niż Norwegię, ale Norwegia też jest cudowna Uśmiech
Ja bym chciała najbardziej do Nowego Jorku. Na miesiąc albo dwa. Nie wiem, czy jestem w stanie wyobrazić sobie miejsce, do którego bardziej chciałabym pojechać i pochodzić za rączkę z moim Towarzyszem. On też by bardzo chciał porządnie poznać to miasto. I może nawet to zrealizujemy - ale na tydzień maksymalnie, bo nie mamy tysięcy dolarów.
Stron: 1 2
Przekierowanie