Forum Weselne

Pełna wersja: w jakiej formie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
w jakiej formie będziecie składać podziękowania rodzicom? statuetka, ramka z waszym wspólnym zdjęciem, czy może jeszcze co innego? Uśmiech
Nasi rodzice dostaną podziękowania miodem płynące Oczko

[Obrazek: 2462_0.jpg]

I jestem absolutnie pewna, że ten pomysł przypadnie im do gustu o wiele bardziej, niż jakaś ramka która tylko kurz by zbierała Uśmiech
Super pomysł z miodem Uśmiech U nas pewnie standardowo kosz pełen słodkości, wino i jakaś statuetka/ramka Uśmiech
U nas będzie wino z dedykowaną etykietką. Uśmiech
Nie wiem w jakiej formie, ale wiem, kiedy tego nie robić - nie późno, kiedy wszyscy są pijani. To się zazwyczaj ro bi koło oczepin, więc blisko północy, a wtedy wychodzi to żałośnie, nawet jeśli para młoda i rodzice są trzeźwi (a często nie są)...
A ja nawet nie wiedziałam, że to się robi zwykle tak późno - byłam tylko na dwóch weselach i na pierwszym to było zaraz na początku, a na drugim faktycznie gdzieś koło północy, ale myślałam że to kwestia indywidualna.
(04-25-2012 08:51 PM)PannaNieMloda napisał(a): [ -> ]Nie wiem w jakiej formie, ale wiem, kiedy tego nie robić - nie późno, kiedy wszyscy są pijani. To się zazwyczaj ro bi koło oczepin, więc blisko północy, a wtedy wychodzi to żałośnie, nawet jeśli para młoda i rodzice są trzeźwi (a często nie są)...

O zgrozo, na weselu mojej kuzynki jak dziękowali rodzicom po tym całym ich tańcu zaczęli podnosić ich na krzesłach krzycząc hip hip hura. Takiej tragedii dawno nie widziałam.
Nie zastanawiałam się nad tym co rodzice dostaną, w ogóle pierwse słyszę, że coś im się daje. Byłam na kilku weselach i były tylko przemówienia, podziękowania i taniec z rodzicami
Kyoko mam tak samo i teraz zaczęłam się poważnie zastanawiać czy faktycznie czegoś takiego nie wymyśleć, to bardzo miłe i rodzice pewnie by się ucieszyli
Kwiaty są najbardziej uniwersalne i nasi rodzice je dostaną. Kosze kwiatów, podziękowania i piosenka oczywiście
Stron: 1 2
Przekierowanie