Forum Weselne

Pełna wersja: Jaki makijaż?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie, jaki makijaż do ślubu? Skorzystacie z usług kosmetyczki?
Ja się nie lubię i nie umiem malować, więc pewnie pójdę do kosmetyczki, ale wolałabym jakiś lekki makijaż, bez tony fluidu i pudru, ja się mam w tym czuć lekko i przyjemnie...
Kosmetyczka koniecznie, bo zapewne w dzień ślubu z nerwów nie dam rady dobrze wykonać makijażu, a profesjonaliści dobrze wiedzą jak zrobić to żeby piękne wychodzić na zdjęciach, a nie tylko przed lustrem
Ja sama zrobię swój ślubny makijaż Uśmiech do końca jeszcze nie wiem jak będzie wyglądał, bo co chwilę zmieniam zdanie
Mi makijaż zrobi ta sama dziewczyna która będzie mi upinać włosy, delikatnie bo delikatnie, ale umalowana być muszę Oczko
ja bardzo nie lubię się malować, więc wystarczy leciutki podkład żeby się nie świecić jak choinka i lekko czerwona szminka na usta Uśmiech
Oczywiście skorzystam z usług kosmetyczki Uśmiech Mam nadzieję że poradzi sobie pięknie z makijażem typowo ślubnym Uśmiech
Kosmetyczka Uśmiech w dodatku znajoma mojej mamy. Widziałam jak maluje i wiem, że poradzi sobie z moim makijażem ślubnym Uśmiech
Dziewczyny jak uważacie - smokey eyes pasuje do ślubu czy to przesada? W takim makijażu czuję się najlepiej i tak bym się widziała na zdęciach ze ślubu ale mam wątpliwości Wywracanie oczami
kosmetyczka,raczej bym nie powierzyła się we własne ręce albo ręce koleżanek
Stron: 1 2
Przekierowanie