Forum Weselne

Pełna wersja: Kwiaty od gości?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zastanawiam się, jak rozwiązujecie sytuację kwiatów od gości - znane są mi pomysły typu "zabawki dla dzieci z domu dziecka zamiast kwiatów" czy "kupony Lotto zamiast kwiatów" (tak my robimy). Czy może jednak kwiaty, które zawalą cały dom i po tygodniu czy dwóch użyźnią kompost lub śmietnik? Uśmiech
Też uważam, że kwiaty są zbędę. Ja chciałabym pluszaki ale tak egoistycznie, dla naszych przyszłych pociech Szczęśliwy
My mamy prośbę o słodycze zamiast kwiatów, częścią chcemy się podzielić z domem dziecka w naszym mieście, a część pewnie zachomikujemy dla siebie Uśmiech
Kupony Lotto, a nuż się trafi coś Uśmiech
słodycze Uśmiech i jeśli będzie ich bardzo dużo to też częścią się podzielimy z biedniejszymi Uśmiech
kupony lotto, oby jakieś szczęśliwe Uśmiech
A mi się podobają kwiaty... Ale to zależy od mieszkania. Jak sobie myślę na przykład o białych kwiatkach, które postawię w kuchni i na schodach, to już mi się przyjemnie robiUśmiech
Mi kwiatów po prostu szkoda, bo na cholerę mi 50 bukietów które po tygodniu, maksymalnie dwóch pójdą na śmietnik Smutny
(04-26-2012 06:18 AM)Katatonia napisał(a): [ -> ]Mi kwiatów po prostu szkoda, bo na cholerę mi 50 bukietów które po tygodniu, maksymalnie dwóch pójdą na śmietnik Smutny

Tak zawsze jest z ciętymi kwiatami... Ale niezaprzeczalnie są - przynajmniej na początku - bardzo piękne i supermiłe. Nie wiem, chyba jednak nie zrezygnuję z kwiatów na rzecz kuponów lottoJęzyk
My prosiliśmy również o te kupony Lotto, to dość popularne ostatnio, a może się trafi parę złotych na pocieszenie jeszcze Oczko
Stron: 1 2
Przekierowanie